Petak , 29 svibnja 2020
Početna / Dešavanja / Najava promocije priručnika za nastavnike JU Srednje medicinske škole u Tuzli

Najava promocije priručnika za nastavnike JU Srednje medicinske škole u Tuzli

U srijedu, 30.10.2019. godine u 12,05 sati u multimedijalnoj sali naše škole će se održati predavanje i promocija priručnika za nastavnike JU Srednje medicinske škole u Tuzli pod nazivom Smjernice za primjenu ETOS-a u nastavnim i vannastavnim aktivnostima. Priručnik je nastao kao plod realizacije projekta Razredni ETOS-put za bolje sutra koji se realizira u saradnji JU Srednje medicinske škole u Tuzli i TPO Fondacije iz Sarajeva. Pozivamo sve nastavnike naše škole da prisustvuju predavanju i promociji. Ralizatori aktivnosti su: Mirza Jahić, Zineda Dedić, Duška Tarade, Vanja Ivanković i Senaid Ključanin.

 

Odgovori