Subota , rujan 21 2019
Početna / Dešavanja / Kontinuiet u nabavci nastavnih pomagala

Kontinuiet u nabavci nastavnih pomagala

U okviru školskog projekta informatizacije nastave i tehnološkog unapređenja nastavnog procesa, IT stručnjak Jasmin Popaja, održao je za profesore našeg kolektiva kratko predavanje(obuku) vezano za upotrebu tzv.pametnih tabli u nastavi. U protekle dvije školske godine škola je intenzivno nabavljala nova nastavna pomagala u vidu projektora, smart televizora velikih dimenzija i “pametnih” tabli. Sve je ovo vid tehnološkog unapređenja nastavnog procesa, kojim će se olakšati rad nastavnicima, kao i shvatanje nastavnih jedinica za učenike. Od svih pomagala, “pametna” tabla je praktično posljednja riječ informatičke znanosti danas.

Medicinska škola Tuzla uvijek je hvatala korak s vremenom, i ne dozvoljavamo da zaostajemo na bilo kojem polju. U novu školsku godinu ulazimo još spremniji, inspirisani tehnologijom koja nam uveliko olakšava poslove.

Seminar „Razredni Etos, put za bolje sutra“

U četvrtak, 22.8.2019. godine u prostorijama JU Srednje medicinske škole u Tuzli započeo je ciklus …