Ponedjeljak , prosinac 10 2018
Početna / Dešavanja / Informacija o upisu u prvi razred Srednje medicinske škole Tuzla

Informacija o upisu u prvi razred Srednje medicinske škole Tuzla

Obavještavamo sve svršenike osnovnih škola koji su potencijalni kandidati za upis u prvi razred Srednje medicinske škole Tuzla, da ćemo detaljnu informaciju o upisu (datum/dani upisa, broj odjeljenja itd.) objaviti u četvrtak 7.6.2018. nakon što Ministarstvo obrazovanja raspiše konkurs za upis u prve razrede srednjih škola za cijeli TK.

Do tad, zahvaljujemo na strpljenju! Pratite sredstva javnih informisanja i naš web sajt.

www.smstz.edu.ba    Admin

Prijave ispita za januar 2019. i neke napomene nakon sastanka održanog 19.11.2018. u 16 00 sati

Obavještavamo polaznike obrazovanja odraslih, upisane 2017/18. i ranije, kao i nove polaznike upisane školske 2018/19. …