Nedjelja , srpanj 22 2018
Početna / Dešavanja / Humanitarni bazar

Humanitarni bazar

U utorak, 03.04.2018. je ispred naše škole organizovan humanitarni bazar u kome su učešće uzeli svi učenici naše škole, tako što su jedni donijeli domaće kolače i voće od kuće, a drugi su to kupovali zajedno sa profesorima za vrijeme velikog odmora.

Takođe se prodavao i nakit koji su učenici izradili dan ranije u sklopu radionice izrade nakita u školi. Sve je popraćeno muzikom po izboru našeg DJ-a Filipa i odličnom atmosferom. Sav prikupljeni novac ide našim učenicima kojima je potrebna pomoć.

O Mirsad Alić

Pročitajte i ovo

REZULTATI UPISA U PRVI RAZRED školska 2018/19.

Rezultate upisa u prvi razred Srednje medicinske škole Tuzla,za školsku 2018/19. možete pogledati  OVDJE NAPOMENA: …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *