Četvrtak , siječanj 17 2019
Početna / Dešavanja / Humanitarni bazar

Humanitarni bazar

U utorak, 03.04.2018. je ispred naše škole organizovan humanitarni bazar u kome su učešće uzeli svi učenici naše škole, tako što su jedni donijeli domaće kolače i voće od kuće, a drugi su to kupovali zajedno sa profesorima za vrijeme velikog odmora.

Takođe se prodavao i nakit koji su učenici izradili dan ranije u sklopu radionice izrade nakita u školi. Sve je popraćeno muzikom po izboru našeg DJ-a Filipa i odličnom atmosferom. Sav prikupljeni novac ide našim učenicima kojima je potrebna pomoć.

O Mirsad Alić

Pročitajte i ovo

Dodatne upute za uplatu ispita i RASPORED INSTRUKTIVNE nastave za januar 2019.

Poštovani polaznici, uplate za ispite koje ste prijavili, morate obaviti od 17.12.2018.(ponedjeljak)  do 21.12.2018.(petak) , …

Odgovori