Ponedjeljak , prosinac 10 2018
Početna / Dešavanja / Obilježavanje Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Obilježavanje Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Srednja medicinska škola će u periodu 26.2.-28.2.2018. imati niz aktivnosti u vezi sa obilježavanjem 1.marta Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine. U Teatru kabare Tuzla učenici su 26.2.imali priliku pogledati predstavu “Bosanska kraljica”, a 27.2. u prostorijama Škole održan je okrugli stol o temi „Presjek historije Bosne i Hercegovine“, gdje su učenici drugog razreda izlagali svoje podteme.

Održana je kratka diskusija  šta mi možemo uraditi da bismo doprinijeli našoj državi, kako bi se osvijestili mlađi ljudi da uzmu stvari u svoje ruke i poboljšaju vlast.

Također, na školskim hodnicima priređena je izložba fotografija bosanskih stećaka,  koji su jedan od simbola Bosne, i spadaju u najreprezentativniju kulturnu baštinu naše države.

Neke slike možete pogledati ispod.

Novinarska sekcija Srednje medicinske škole Tuzla

Prijave ispita za januar 2019. i neke napomene nakon sastanka održanog 19.11.2018. u 16 00 sati

Obavještavamo polaznike obrazovanja odraslih, upisane 2017/18. i ranije, kao i nove polaznike upisane školske 2018/19. …