Ponedjeljak , lipanj 25 2018
Početna / Dešavanja / Obilježavanje Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Obilježavanje Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Srednja medicinska škola će u periodu 26.2.-28.2.2018. imati niz aktivnosti u vezi sa obilježavanjem 1.marta Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine. U Teatru kabare Tuzla učenici su 26.2.imali priliku pogledati predstavu “Bosanska kraljica”, a 27.2. u prostorijama Škole održan je okrugli stol o temi „Presjek historije Bosne i Hercegovine“, gdje su učenici drugog razreda izlagali svoje podteme.

Održana je kratka diskusija  šta mi možemo uraditi da bismo doprinijeli našoj državi, kako bi se osvijestili mlađi ljudi da uzmu stvari u svoje ruke i poboljšaju vlast.

Također, na školskim hodnicima priređena je izložba fotografija bosanskih stećaka,  koji su jedan od simbola Bosne, i spadaju u najreprezentativniju kulturnu baštinu naše države.

Neke slike možete pogledati ispod.

Novinarska sekcija Srednje medicinske škole Tuzla

Informacija o upisu u prvi razred Srednje medicinske škole Tuzla

Obavještavamo sve svršenike osnovnih škola koji su potencijalni kandidati za upis u prvi razred Srednje …

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *