HTML

12.maj DAN SESTRINSTVA

11.05.2023 14:41
Slika

Svim medicinskim radnicima, a naročito sestrama,  povodom 12.maja  Dana sestrinstva, želimo čestitati  i zahvaliti na svim naporima koje ulažete u brigu o zdravlju pacijenata.

Vaša stručnost, ljubaznost i predanost su neprocjenjivi u procesu liječenja, a vaše znanje i vještine pomažu u stvaranju sigurnog i zdravog okruženja za pacijente i njihove porodice.

Vi ste inspiracija svojim kolegama, studentima i pacijentima, a vaš doprinos zdravstvenoj zajednici je neprocjenjiv. Ovaj dan je prilika da se zahvalimo na svim vašim naporima i da vam čestitamo na izvrsnom poslu koji obavljate.

Hvala Vam na vašoj posvećenosti i predanosti, i želimo vam sretan Dan sestrinstva!
Povodom ovog Dana, škola će organizirati "Dan otvorenih vrata", u vremenu od 10 do 1300, gdje će vas nastavnici i učenici škole upoznati sa organizacijom rada i smjerovima koje obrazujemo.

Prelijepu Power point prezentaciju koju su radili naši učenici možete pogledati klikom  OVDJE

Dobro nam došli !!!