Utorak , 9 ožujka 2021
Početna / Dešavanja / Naša Elvedina Mujagić objavila prvi roman”Nedaleko od srca”

Naša Elvedina Mujagić objavila prvi roman”Nedaleko od srca”

Srijeda, 17.02.2021.

NEDALEKO OD SRCA

Učenica naše škole, Elvedina Mujagić (1.k) ,  je 01.02.2021. godine održala promociju svog prvog romana pod nazivom “Nedaleko od srca”, u svom gradu Lukavcu.
Elvedina piše još od svog djetinjstva, na papiru ostavlja svoja osjećanja, strahove, emocije, i tako pretvara svoj svijet mašte u stvarnost. Tako je tokom njenog odrastanja i nastao njen prvi roman. To je njen prvi korak u svijet književnosti. U njenom romanu se proteže ljubavna tematika, ali i psihološka i društvena tematika. Elvedina na prvo mjesto stavlja porodicu, vjeru, prijateljstvo i ljubav.

Na promociji su je podržali njeni prijatelji, poznanici i porodica. Ona želi da živi svoje snove i trudi se da sama ispunjava svoje ciljeve i želje.

Čestitamo Elvedini na njenom uspjehu, sa željom da joj ovo bude  iskorak u bogat književni svijet !