Petak , 15 siječnja 2021
Početna / Dešavanja / POBJEDNICI konkursa iz LIKOVNOG stvaralaštva (“16 dana aktivizma protiv nasilja nad ženama”)

POBJEDNICI konkursa iz LIKOVNOG stvaralaštva

10.12.2020.

Kako smo u prethodnim objavama najavljivali, u okviru projekta “Pet susreta s drugim i drugačijim” i aktivnosti ” 16 dana aktivizma protiv nasilja nad ženama”, objavljujemo imena i radove učenika koji su zauzeli prva tri  mjesta u oblasti likovnog stvaralaštva na zadatu temu.

Podsjećamo, “16 dana aktivizma protiv nasilja nad ženama” započeli smo 24.11.2020. na našoj FACEBOOK  stranici gdje su postavljeni likovni radovi učenika naše škole na temu nasilja nad ženama. Radovi su postavljeni u online foto galeriju, a svi posjetioci FB stranice imali su mogućnost da klikom na “like” glasaju za najbolju sliku. Glasalo se do 10.12.2020.

Danas objavljujemo radove i imena učenika koji su zauzeli prva tri mjesta na ovom likovnom konkursu.

Prvo mjesto zauzeo je rad učenice Naide Kulanić 4.d, sa 1200 lajkova !!

Naida Kulanić i prof. Dedić Zineta

_________________________________________________________

Drugo mjesto zauzeo je rad Hadžimahović Anese, 3.h, sa 770 lajkova!!

Hadžimahović Anesa i prof. Alibegović Enisa

_________________________________________________________

Treće mjesto zauzeo je rad Zulić Amile,3.F, sa 459 lajkova!!

Zulić Amila i prof. Dedić Zineta

_________________________________________________________

Učenice su dobile vrijedne nagrade u obliku profesionalnog slikarskog platna, boja, četkica i ostalog pribora za likovno stvaralaštvo.

ČESTITAMO SVIM NAGRAĐENIM UČENICAMA  !!!