Petak , 15 siječnja 2021
Početna / Dešavanja / Obilježavamo 16 dana aktivizma protiv nasilja nad ženama

Obilježavamo 16 dana aktivizma protiv nasilja nad ženama

24.11.2020.

                                                                         

OBILJEŽAVAMO četvrti susret kojeg organiziraju JU SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA TUZLA I TPO FONDACIJA SARAJEVO,  a u okviru projekta “Pet susreta sa drugim i drugačijim”. Ovaj susret posvećen je akciji 16 dana aktivizma protiv nasilja nad ženama i u našoj školi će biti obilježen kroz petnaestodnevnu tematsku izložbu likovnih radova koje su pripremili naši učenici. POZIVAMO SVE PRATIOCE NAŠE FACEBOOK  STRANICE DA OD 25. NOVEMBRA PRATE NAŠU STRANICU I LAJKAJU RADOVE ZA KOJE SMATRAJU DA SU NAJUSPJEŠNIJI, JER ĆE NA KRAJU IZLOŽBE BITI ODRŽANO PROGLAŠENJE NAJUSPJEŠNIJIH RADOVA I NAGRAĐIVANJE AUTORA. Koordinatorica ovih susreta je prof. Zineta Dedić.

Link za školsku FB stranicu i ovu aktivnost  je OVDJE

Virtuelnu galeriju možete pogledati i ispod ove vijesti. Uživajte !!!

Odgovori