Petak , 15 siječnja 2021
Početna / Dešavanja / Obilježavamo 25.novembar, Dan državnosti Bosne i Hercegovine !!

Obilježavamo 25.novembar, Dan državnosti Bosne i Hercegovine !!

25.11.2020.

Dragi učenici, roditelji, nastavnici, naša domovina svakog 25.novembra svečanim aktivnostima iznova podsjeća na trenutke kada je obnovljena njena državnost. Nažalost, zbog pandemije virusa COVID-19 i aktuelnih epidemioloških mjera i naredbi, nismo u mogućnosti ovaj dan obilježiti priredbama, pozorišnim predstavama, časovima historije na otvorenom, izložbama, promocijama knjiga i slično.

Ipak, naši učenici i nastavnici su učinili sve što je u njihovoj moći, te su pripremili niz sadržaja kojima ćemo virtuelnim putem obilježiti Dan državnosti. Pozivamo vas da pogledate radove naših učenika i zajedno s našim učenicima obilježite 25.novembar kroz pjesmu, likovnu priredbu, literarne radove, historijske osvrte i slično.

Uživajte !!!  Sretan vam Dan državnosti Bosne i Hercegovine !!!

PROGRAM (klikom na svaki od linkova ispod možete pogledati pripremljeni materijal)

1.HIMNA

2.OBRAĆANJE DIREKTORA pogledajte  OVDJE

3.HISTORIJSKI OSVRT NA DAN DRŽAVNOSTI OVDJE