Petak , 15 siječnja 2021
Početna / Dešavanja / Obilježavamo 25.novembar, Dan državnosti Bosne i Hercegovine !!

Obilježavamo 25.novembar, Dan državnosti Bosne i Hercegovine !!

25.11.2020.

Dragi učenici, roditelji, nastavnici, naša domovina svakog 25.novembra svečanim aktivnostima iznova podsjeća na trenutke kada je obnovljena njena državnost. Nažalost, zbog pandemije virusa COVID-19 i aktuelnih epidemioloških mjera i naredbi, nismo u mogućnosti ovaj dan obilježiti priredbama, pozorišnim predstavama, časovima historije na otvorenom, izložbama, promocijama knjiga i slično.

Ipak, naši učenici i nastavnici su učinili sve što je u njihovoj moći, te su pripremili niz sadržaja kojima ćemo virtuelnim putem obilježiti Dan državnosti. Pozivamo vas da pogledate radove naših učenika i zajedno s našim učenicima obilježite 25.novembar kroz pjesmu, likovnu priredbu, literarne radove, historijske osvrte i slično.

Uživajte !!!  Sretan vam Dan državnosti Bosne i Hercegovine !!!

PROGRAM (klikom na svaki od linkova ispod možete pogledati pripremljeni materijal)

1.HIMNA

2.OBRAĆANJE DIREKTORA pogledajte  OVDJE

3.HISTORIJSKI OSVRT NA DAN DRŽAVNOSTI OVDJE

4.VIDEO RADOVI MUZIČKE SEKCIJE:

VIDEO 1

VIDEO 2

VIDEO 3

VIDEO 4

VIDEO 5

VIDEO 6

VIDEO 7

VIDEO 8

5. VIDEO “DAN REPUBLIKE” dr.Omazić Muhamed  OVDJE

6. VIDEO UČENIKA Ib RAZREDA MOŽETE POGLEDATI OVDJE

7.LITERARNI RADOVI:

1.rad

2.rad

3.rad

4.rad (video)

5.rad (video)

6.rad (video)

8.LIKOVNA IZLOŽBA

Odgovori