Nedjelja , 27 rujna 2020
Početna / Dešavanja / Najava konkursa za upis polaznika za obrazovanje odraslih, školska 2020/21.

Najava konkursa za upis polaznika za obrazovanje odraslih, školska 2020/21.

Obavještavamo sve potencijalne kandidate za obrazovanje odraslih (vanredno školovanje) u Srednjoj medicinskoj školi Tuzla, da ćemo raspisati konkurs za upis u školsku 2020/21. do kraja septembra 2020. Tačan datum predaje dokumenata biće naznačen u konkursu. Do tada, da ne čekate zadnji dan, svi zainteresovani mogu prikupiti dokumentaciju koja će biti potrebna za upis, a to su:

• diploma o završenoj srednjoj školi (original ili ovjerena kopija)

• svjedodžbe o završenom 1.,2.,3. i 4. razredu srednje škole(originali ili ovjerene kopije)

• rodni list (original ili ovjerena kopija)

• ovjerena kopija lične karte

• izjava da kandidat nema status redovnog učenika ili studenta (Ovu izjavu možete dati i ovjeriti kod bilo kojeg notara ili u općini gdje se ovjeravaju dokumenti.

Smjerovi koji će biti u ponudi su:

• medicinska sestra tehničar

• fizioterapeutski tehničar

• farmaceutski tehničar

• akušersko-ginekološka sestra

• pedijatrijska sestra

• psihogerijatrijska sestra

• stomatološka sestra tehničar

• laboratorijski tehničar

Školujte se u renomiranoj ustanovi. Obezbijedite sebi bolju budućnost. Ostvarite svoje snove !!

DOBRODOŠLI !!!