Četvrtak , 13 kolovoza 2020
Početna / Dešavanja / Upoznajte našeg UČENIKA GENERACIJE -Elmir Hamzić

Upoznajte našeg UČENIKA GENERACIJE -Elmir Hamzić

Poštovani, predstavljamo vam učenika generacije Srednje medicinske škole Tuzla, za školsku 2019/20.

Njegovo ime je ELMIR HAMZIĆ (4.d)
 Rođen je 2.9.2001. godine u Tuzli. Osnovnu školu završio je u OŠ “Memići” u Memićima. Tamo je imao odličan uspjeh tokom svih godina školovanja, te postigao zapažene rezultate u mnogim nastavnim i vannastavnim aktivnostima.
Proglašen je učenikom generacije u OŠ “Memići” za školsku 2015/2016. godinu. 
Nakon osnovne škole, upisao je Srednju medicinsku školu Tuzla u Tuzli. U srednjoj školi je imao odličan uspjeh i primjerno vladanje tokom sve 4 godine školovanja. Bio je aktivan član mnogih sekcija, učestvovao na turnirima i takmičenjima od školskog pa sve do federalnog nivoa iz košarke, odbojke, fizike, matematike, hemije, među kojima  posebno ističemo 1. mjesto, ekipno, iz košarke na Federalnom takmičenju. A 2019. godine učestvovao je  u razmjeni studenata u Njemačkoj. Pored školskih aktivnosti, bio je član KK “Bosna” Kalesija.
Učenik za primjer svim budućim generacijama. Iskrene čestitke od srca od kolektiva Srednje medicinske škole Tuzla !!!

Odgovori