Petak , 29 svibnja 2020
Početna / Dešavanja / Prijave ispita za junski rok 2020. (vanredni polaznici)

Prijave ispita za junski rok 2020. (vanredni polaznici)

JUNSKI ROK 2020.

Obavještavamo polaznike obrazovanja odraslih da će se prijave ispita za junski rok 2020. obaviti tačno po ovim terminima:

petak  22.maj 2020. od 9 00 do 13 00.

Ponedjeljak 25.maj  se ne radi, Bajram.

Utorak 26.maj 2020. od 8 00 do 13 00

srijeda 26.maj 2020. od 8 00 do 13 00

Prijavljivanje se vrši u prostorijama škole. Sa sobom ponijeti uplatnicu. Savjetujemo da prethodno izvršite uplatu i ponesete uplatnicu. Uplata instruktivne nastave NEMA što se tiče ovog roka. Platite ispite na koje ćete izaći, ispitni rok i oni koji su u potpunosti okončali niži razred, i idu u naredni razred, platit će uplatu upisnine(sve prema cjenovniku koji vam je dostavljen).

Podaci za uplatu su uvijek isti .Najsigurnije je uplatiti u NLB banci, zbog stavke “poziv na broj”. Pročitajte dalje sve VAŽNE ostale informacije ispod ovog članka .

IME I PREZIME ________________

SVRHA UPLATE: Uplata za ( zavisi šta? ispiti i upisnina godine, samo maturski ispit, samo ispit za neki razred ??)

PRIMALAC : budžet TK
RAČUN PRIMAOCA: 1321 000 256 0000 80
VRSTA PRIHODA: 722631
OPĆINA: 094
POZIV NA BROJ:  O C 7022  ( idu slova “o i c” na početku ovdje, nisu brojevi !!)
BUDŽETSKA ORGANIZACIJA: 240 30 19

DODATNA POJAŠNJENJA

Razlog što sve škole kasne s organizacijom ispita za vanredne polaznike, je to što smo tek dobili dokument kojim nam se dozvoljava organizacija ispita. Polaznici koji ovaj rok nisu u mogućnosti izaći na ispite (što finansijske prirode ili zbog odsutnosti ) na ispite mogu izaći u narednom roku(avgust).

Kad budete dolazili na prijavu ispita, morate poštovati mjere koje su propisane od strane Kriznog štaba TK. Obavezna maska, i razmak između polaznika od minimum 1,5 metar.

Ponesite sa sobom olovku.  Tačan datum održavanja ispita još nemamo, ali ne možemo prije 10. ili 15.juna početi. Znat ćemo u ovisnosti od broja prijavljenih polaznika.

MATURANTI

Polaznici koji su sve ispite okončali i ostao im je samo maturski ispit, neka se čim prije jave putem poruke (prof.Mirsad Alić) na FB mesenger ili VIber (061423974). U poruci  navesti prezime (ime oca) ime, smjer, godinu upisa, i kontakt telefon.

Polaznici koji imaju položiti  još nekoliko ispita  iz 4.razreda, a žele također u junu na maturski ispit, prvo im savjetujemo da polože u junu te preostale ispite, a da maturski planiraju za avgust 2020. Ovo govorimo iz razloga organizacione prirode. Međutim, ako i pored toga polaznik ima položiti nekoliko predmeta iz 4.razreda i želi maturirati u junu 2020, neka se javi na isti gore opisan  način.

Za sva pitanja, nedoumice, savjete možete se obratiti nastavnicima koji vode obrazovanje odraslih naše škole ( Senaid Ključanin, Majda Mišković, Mirsad Alić).