Petak , 29 svibnja 2020
Početna / Dešavanja / Odgoda svih ispita za obrazovanje odraslih

Odgoda svih ispita za obrazovanje odraslih

Poštovani polaznici obrazovanja odraslih Srednje medicinske škole Tuzla, kako nam je stigla naredba iz Ministarstva obrazovanja i nauke Tuzlanskog kantona, prenosimo vam informaciju da se sve aktivnosti oko izvođenja ispita za obrazovanje odraslih u našem kantonu do daljnjeg obustavljaju. Naredba je stigla 03.04.2020.i  prenosimo je u cijelosti.

Tekst NAREDBE

“Naredbom Kantonalnog Štaba civilne zaštite (broj: 02124-40-006824-20N/20 od 28.3.2020. godine), u cilju sprečavanja širenja bolesti izazvane koronavirusom (COVID 19), Ministarstvo obrazovanja i nauke Tuzlanskog kantona daje sljedeću: NAREDBU

1.Naređuje se organizatorima obrazovanja odraslih na području Tuzlanskog kantona da obustave
provođenje planiranih ispita do daljnjeg.

2.  Za sprovođenje  ove naredbe zadužuju se organizatori obrazovanja odraslih na području Tuzlanskog
kantona.

Ministrica:Fahreta Brašnjić, prof.”

Polaznici su dužni da prate sredstva javnog informisanja, i povremeno web sajt škole,kako bi bili u toku sa aktuelnim dešavanjima. Ako imate nekih pitanja, možete se uvijek obratiti profesorima zaduženim za obrazovanje odraslih Srednje medicinske škole Tuzla (Senaid Ključanin, Maida Mišković, Mirsad Alić).

U nadi da ćemo se uskoro vidjeti , srdačan pozdrav svima !