Subota , rujan 21 2019
Početna / Dešavanja / Najava konkursa za upis vanrednih polaznika

Najava konkursa za upis vanrednih polaznika

Poštovani, kako smo u proteklom periodu dobili veći broj vaših upita vezano za novi konkurs  za upis vanrednih polaznika, ovim putem želimo najaviti da će konkurs početi početkom oktobra 2019. Tačan datum i ostale detalje objavićemo na vrijeme. Ono što možete uraditi vi koji ste zainteresirani, je prikupljanje potrebne dokumentacije za upis na vrijeme.

DOKUMENTACIJA POTREBNA ZA UPIS: originalne svjedodžbe i diploma (ili ovjerene kopije) o završenoj srednjoj školi, rodni list (za udate samo vjenčani, ne treba rodni list), uplata upisnine (podaci o uplati su u školi).
Kandidat će podnijeti zahtjev kada se u školi zvanično raspiše konkurs za upis u vanredno školovanje.

Kontinuiet u nabavci nastavnih pomagala

U okviru školskog projekta informatizacije nastave i tehnološkog unapređenja nastavnog procesa, IT stručnjak Jasmin Popaja, …