Srijeda , kolovoz 21 2019
Početna / Dešavanja / Ispraćaj maturanata 2019.

Ispraćaj maturanata 2019.

U četvrtak 16.5.2019. kao i svake godine odzvonilo je posljednje školsko zvono našim maturantima. Uz pjesmu, vrisku i  parole otišla je još jedna generacija naših učenika. Ove školske godine maturiralo je ukupno 18 odjeljenja četvrtih razreda, od toga većinom smjer medicinska sestra tehničar, te  po jedno odjeljenje pedijatrijske sestre, farmaceutskog tehničara i  fizioterapeuta.

Kako je sve izgledalo možete pogledati u foto galeriji  OVDJE

ČESTITAMO našim maturatima i želimo im svaku sreću u životu !!

 

O Mirsad Alić

Pročitajte i ovo

Obavijesti za vanredne polaznike za period JULI – SEPTEMBAR 2019.VAŽNO!

Obavještavamo polaznike obrazovanja odraslih naše škole, da će se prijave ispita za avgustovski rok 2019. …

Odgovori