Subota , travanj 20 2019
Početna / Dešavanja / Obavijesti za vanredne polaznike (27.feb.2019.)

Obavijesti za vanredne polaznike (27.feb.2019.)

Obavještavamo polaznike obrazovanja odraslih naše škole koji su se prijavili na spisak za obavljanje prakse u UKC Tuzla, da spisak s vašim imenima ne može otići na Gradinu dok svi ne izvrše uplatu prakse. Imamo još priličan broj polaznika koji nisu izvršili uplatu prakse, te vas molimo (da drugi ne ispaštaju) da to čim prije uradite, do 4.marta 2019. i da uplatnicu dostavite u školu u računovodstvo, ili do prof. Mirsada u biblioteku, ili prof. Senaidu. Polaznici koji ne dostave uplatnice, biće skinuti sa spiska, i ići će spisak samo onih koji su uplatili.

Također, obavještavamo polaznike obrazovanja odraslih da će od subote 2.marta 2019. početi instruktivna i konsultativna nastava. Tamo gdje je naznačeno INSTRUKTIVNA nastava, biće predavanja, a tamo gdje je KONSULTATIVNA nastava, to je u formi konsultacija s profesorima u zadanim terminima. Cijeli raspored možete preuzeti

OVDJE

Praksa DOM ZDRAVLJA, vanredni polaznici

Polaznici koji su prijavljeni za odrađivanje praktičnog dijela zdravstvene njege (4.razred) u Domu zdravlja, mogu …