Četvrtak , rujan 20 2018
Početna / Dešavanja / Obavijest vezano za obavljanje prakse(vanredni polaznici)

Obavijest vezano za obavljanje prakse(vanredni polaznici)

Obavještavamo polaznike koji su se uredno registrovali za obavljanje praktičnog dijela zdravstvene njege za 3. i 4.razred u UKC Tuzla, po uputama glavnog medicinara UKC Tuzla Mirze Jahića, polaznici će raditi praksu ovim redoslijedom.Javit ćete se glavnoj sestri (dotičnog)  odjeljenja, nakon što obezbijedite uniformu i validnu sanitarnu knjižicu. MOLIMO VAS PROČITAJTE CIJELU VIJEST ISPOD DO KRAJA !!!

Dakle, ispod slijede vaša imena, i ova imena na ovom spisku ići će na praksu ovim redoslijedom INTERNE BOLESTI, HIRURGIJA, NEUROLOGIJA, LABORATORIJSKA DIJAGNOSTIKA. Znači, prvo se javljate na kliniku za interne bolesti, pa kad to završite (nakon 10-tak dana) idete na hirurgiju, pa neurologiju, pa laboratoriju.

Amir Ahmedinovic,

Avdić Azur

BAJIĆ SULJKANOVIĆ NERMINA

Bojagić  Lamija

Borović  Emina

Bošnjaković   Mirsad

Brkić Katarina

Bukvarević  Minela

Cuvaj  Deni

Čanić  Amira

Čolić Mia

Čorhodžić Sabina

Delić  Almina

Dorić  Ilma

Dujić   DRagana

____________________________________________________________________________

Ovim redoslijedom: HIRURGIJA, INTERNE BOLESTI, LABORATORIJSKA DIJAGNOSTIKA, NEUROLOGIJA ići će sljedeći polaznici:

Dzambic Adis,

Džaferović  Zerina

Džafić Alisa

Ibrić (Mujo) Sanela

JAHIĆ ELVIRA

Jahić Tarik

JAVRIĆ   EDINA

JOKIĆ GORDANA

KARIĆ ELMINA

Markovic  Sanja ,

MEHMEDOVIĆ AZRA

MEŠIĆ EMINA

MEŠIĆ ERNA

MEŠIĆ RIJAD

Smajlović  Mevludin

Mirza Pačariz

Mujanović Fatima

_______________________________________________________________________________

OVim redoslijedom: NEUROLOGIJA, INTERNE BOLESTI, LABORATORIJSKA DIJAGNOSTIKA, HIRUGIJA  će ići sljedeći  polaznici

Mukić  Adi

Mulamustafic Zerina,

MUMIĆ JASMINA

MUMINOVIĆ INDIRA

MUMINOVIĆ SENIDA

Musić Mirela

Musić Mirsad,

MUTAPČIĆ ELVIR

______________________________________________________________________________

Ovim redoslijedom: LABORATORIJSKA DIJAGNOSTIKA, NEUROLOGIJA, INTERNE BOLESTI, HIRURGIJA će ići ovi polaznici:

PALOŠ ZLATKO,

Popić  Brineta,

Selma Puzic

Serdarević Benjamin

Suljić Ino

TERZIĆ   SELVER

Zulčić   Belma

_______________________________________________________________________________

Nakon što platite, uplatnicu za sad čuvajte kod sebe. Molimo da je ne zagubite. Javićemo kome ćete je biti obavezni dati. Za sad je čuvajte.

Polaznici su dužni izvršiti uplatu za praktični dio zdravstvene njege na sljedeći način

IZNOS: 41,00 KM ( četrdeset i jedna marka)

IME I PREZIME ________________

SVRHA UPLATE: Uplata za obavljanje prakse u UKC Tuzla

PRIMALAC : budžet TK
RAČUN PRIMAOCA: 1321 000 256 0000 80
VRSTA PRIHODA: 722631
OPĆINA: 094
POZIV NA BROJ:  O C 7022
BUDŽETSKA ORGANIZACIJA: 240 30 19

Polaznici koji nisu bili na spisku na sastanku 4.7.2018. dobili smo informaciju da je glavni medicinar Mirza Jahić na novom sastanku 5.7.2018. njih na licu mjesta rasporedio.

Polaznici koji se iz nekog razloga nisu na vrijeme javili, mogu započeti praksu novom krugu od septembra 2018.

Pratite ovih dana vijesti vezano za instruktivnu nastavu, objavićemo. Puno sreće svima !!!

POČINJE školska 2018/19.

Molimo pročitajte cijelu vijest do kraja. Svim učenicima i zaposlenicima škole želimo sretan i uspješan …