Srijeda , listopad 17 2018
Početna / Dešavanja / Prva pjesma i spot učenice Belme Huseinefendić

Prva pjesma i spot učenice Belme Huseinefendić

Prva pjesma i spot učenice Belme Huseinefendić.
Naš učenik Ilijas Jahić je u produkciji Filmarka napravio korak dalje snimajući spot sa izvođačem Belmom Huseinefendić i tekstopiscem Belmom Sakić , učenicama Srednje medicinske škole Tuzla. Snimanje se odvijalo uz pratnju zaštitara naše škole Edina Omića. Naši učenici su snimanjem spota pokazali da u Srednjoj medicinskoj školi Tuzla , ne uče samo o kulturi zdravlja, već i o kulturi koja bogati školske dane. Svi talenti i kvaliteti Medicinske škole ne bi bili prepoznati bez prof. informatike Džeme Brčaninovića. Umjetničku notu je dodao i prof. Muhamed Omazić. Glumački talenat Medicinske škole pokazali su đaci: Ajla Medić, Filip Stjepić, Azra Salkičić, a ekipi za snimanje , fotografisanje je pomogla Dženeta Gutić. I sve to ne bi bilo ostvarljivo bez direktora, prof. Mirne Beganović i menadžmenta škole.

Spot možete pogledati klikom na link ispod    https://www.youtube.com/watch?v=nnrSj8g2u68&feature=youtu.be

O Mirsad Alić

Pročitajte i ovo

MATURALNA EKSKURZIJA SEPTEMBAR 2018.

Poštovani roditelji, nastavnici i učenici, turistička agencija Guverner Turist doo Tuzla i JU Srednja medicinska …

Odgovori