Četvrtak , studeni 22 2018
Početna / Dešavanja / DAN SESTRINSTVA

DAN SESTRINSTVA

Kao i svake godine, tako i ove, Srednja medicinska škola Tuzla organizuje Dan otvorenih vrata povodom međunarodnog Dana sestrinstva, koji se svake godine obilježava 12.maja. Kako je ove godine 12.maj u subotu, škola će Dan sestrinstva obilježiti u ponedjeljak 14.5.2018. sa sljedećim programom:

9:00 sati Svečana sjednica Nastavničkog vijeća

10:00 Okrugli sto, tema:Obrazovanje učenika medicinskih škola kroz teoretski i praktičan rad za buduće zvanje iz medicinskih oblasti

11:00 Dan otvorenih vrata za građanstvo

Ovog dana pozvali smo učenike, svršenike osnovnih škola i stanare iz lokalne zajednice da se upoznaju sa radom škole, te ćemo besplatno mjeriti razine šećera u krvi, holesterola, zatim krvnog pritiska i sl. Imaćemo pokaznu vježbu iz Prve pomoći, te prezentirati održavanje higijene nepokretnog bolesnika.

Naši fizioterapeuti održat će video prezentaciju “Modaliteti fizikalne terapije i deformiteti kičmenog stuba”.

D O B R O D O Š L I !!!

Uplata prakse za period oktobar-decembar 2018.(vanredni polaznici)

Ova vijest se odnosi na ranije upisane polaznike, i nema veze sa polaznicima koji se …