Petak , svibanj 25 2018
Početna / Dešavanja / IN MEMORIAM: Haris Delić

IN MEMORIAM: Haris Delić

Iako je prošlo 5 teških dana otkad ti nisi sa nama naša bol ne jenjava. Svaki dan je sve veća i veća. Nikada nećemo zaboraviti taj šok kada su nam javili da više nisi među nama. Ti si bio naš osmijeh, radost i sve što bi prijatelj mogao poželjeti. Ta bolest te odnijela tako brzo. Iako si bio veoma mlad bio si veliki borac. Ni u jednom trenutku nisi posustao ni pokleknuo pred bolesti, borio si se do zadnjeg daha. Koliko god da mi ne želimo prihvatiti surovu istinu ti si sada na boljem mjestu. Ali fališ nam mnogo.
Tvoje kolege.

Glossa – centar za njemački jezik Tuzla i JU Srednja medicinska škola Tuzla: potpisana saradnja

Glossa – centar za njemački jezik Tuzla i JU Srednja medicinska škola Tuzla su potpisali poslovno-tehničku saradnju. Glossa …

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *