Četvrtak , siječanj 17 2019
Početna / Dešavanja / Naše pobjede se nižu!!

Naše pobjede se nižu!!

U konkurenciji od 115 srednjih škola sa područja Tuzlanskog kantona, učenice 3.L razreda osvojile su prvo i treće mjesto na kvizu znanja, održanom o temi : ” Zdravlje i vakcinacija”. Kviz je organizovan od strane studenata Medicinskog fakulteta, a podržan od strane UNICEF-a, Ljekarske komore, Ministarstva obrazovanja, te mnogih drugih Institucija. Svečanoj ceremoniji dodjele nagrada našim učenicama, prisustvovali su eminentni stručnjaci iz ove oblasti, akademici, profesori, ljekari, predstavnici Institucija. U pratnji profesora Nadja Jahić, Ivana Jurišić, Danijela Trišić, Branislav Vuković, Mirna Ajruli, Salih Musemić, ispred naše škole učestvovale su ekipe iz 2.,3. i 4.razreda.

O Mirsad Alić

Pročitajte i ovo

Dodatne upute za uplatu ispita i RASPORED INSTRUKTIVNE nastave za januar 2019.

Poštovani polaznici, uplate za ispite koje ste prijavili, morate obaviti od 17.12.2018.(ponedjeljak)  do 21.12.2018.(petak) , …

Odgovori