Srijeda , listopad 17 2018
Početna / Dešavanja / Medicinska škola Tuzla obilježila 64 godine postojanja

Medicinska škola Tuzla obilježila 64 godine postojanja

U petak, 6.4.2018. u Narodnom pozorištu Tuzla obilježili smo 64 godine postojanja. Zvanično Dan škole JU srednje medicinske škole Tuzla je 7.aprila, ali smo ga ove godine obilježili dan ranije zbog poklapanja datuma s vikendom. Uživali smo u  sjajnom prigodnom programu  koji su priredili naši profesori i učenici iz dramske, recitatorske, folklorne sekcije. Na početku nam se obratio direktor škole, dr.sci Mirnes Avdić, te istakao kako je ova ustanova za ovih šest decenija iznjedrila brojne eminentne stručnjake, kako u ublasti medicine, tako i na nekim drugim poljima.  Broj godina “stare Dame” svjedoči o njenom kontinuitetu, a njena popularnost među svršenicima osnovne škole, i dalje ne jenjava.  Ovom prilikom u zasluženu mirovinu ispratili smo prof. Fatu Alihodžić, koja je bila jedan od najstarijih uposlenika škole. Svim uposlenicima želimo sretan Dan škole uz želju da zasluženo dočekamo mirovinu kao naša prof. Fata Alihodžić !!

Fotografije možete pogledati na OVOM  linku.

MATURALNA EKSKURZIJA SEPTEMBAR 2018.

Poštovani roditelji, nastavnici i učenici, turistička agencija Guverner Turist doo Tuzla i JU Srednja medicinska …