Nedjelja , srpanj 22 2018
Početna / Dešavanja / Raspored ispita za obrazovanje odraslih, aprilski rok 2018.

Raspored ispita za obrazovanje odraslih, aprilski rok 2018.

Poštovani polaznici, pažljivo i polako čitajte raspored, i prepišite svoje termine. Na ispite treba doći barem 15 minuta prije termina. Ponesite ličnu kartu radi identifikacije. Zbog nedostatka vremena neki će imati za jedan dan dva ispita. Trudili smo se maksimalno da vam termine prilagodimo.  Ukoliko ispitima ne možete iz opravdanog razloga pristupiti, dužni ste dva dana prije termina obavijestiti razrednika o tome.

Raspored ispita za obrazovanje  odraslih, aprilski rok 2018. možete preuzeti  OVDJE

SRETNO SVIMA NA ISPITIMA !!

REZULTATI UPISA U PRVI RAZRED školska 2018/19.

Rezultate upisa u prvi razred Srednje medicinske škole Tuzla,za školsku 2018/19. možete pogledati  OVDJE NAPOMENA: …

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *