Ponedjeljak , lipanj 25 2018
Početna / Dešavanja / Prijave ispita za vanredne polaznike, aprilski rok 2018.

Prijave ispita za vanredne polaznike, aprilski rok 2018.

Ova vijest je podijeljena na dva dijela ( za stare i nove polaznike) pa molimo PAŽLJIVO,  POLAKO, pročitajte podatke koji se odnose na vas.

Obavijest za stare upisane polaznike obrazovanja odraslih

Obavještavamo kandidate koji su upisani školske 2016/17. (i ranije) da će se prijave ispita za aprilski rok 2018. obaviti u periodu 19.3.(ponedjeljak) –  23.3.2018.(petak) u vremenu od 9:00 do 14:00 na recepciji škole. Kandidati koji su se javili za matursku temu prof. Mirsadu, doći će na izbor maturskih tema u petak 16.3.2018. u 15:30 u prostorije škole.Ako neko ne može doći, to može neko uraditi za njega/nju po ovlaštenju.  Ponijeti hemijsku olovku. Stari kandidati plaćaju ispite, ispitni rok i sve ostalo po starim cijenama kako su do sad i plaćali.  Uplatnice za ispite ćete ponijeti sa sobom na VAŠ PRVI ispit koji vam bude sljedovao, i nećete bez uplatnice  moći pristupiti ispitu.  Napomena: ako je neko od polaznika za protekli januarski rok 2018. prijavio i uplatio ispite, a na spomenute nije nikako došao, te iste je dužan da ponovo dođe po navedenim terminima za april 2018. i prijavi. Rok je planiran da počne od 12.4.2018.

_______________________________________________________________________

Obavijest za NOVE upisane polaznike obrazovanja odraslih po konkursu od dec.2017.

Obavještavamo polaznike obrazovanja odraslih koji su upisani školske 2017/18.po konkursu iz decembra 2017. da će se prijave ispita za aprilski rok 2018. obaviti u periodu 19.3.(ponedjeljak) –  23.3.2018.(petak) u vremenu od 9:00 do 14:00 na recepciji škole. Polaznici su dužni doći u navedene termine i prijaviti ispite iz jednog razreda.  Većina polaznika će sada prijaviti ispite iz prvog razreda, i ne morate prijaviti SVE ispite, nego možete jedan, dva..četiri…Zavisi koliko gradiva spremite do početka roka koji je planiran da počne od 12.4.2018. Ukoliko ne možete nikako izaći zbog obaveza na aprilski rok 2018. onda ćete na ispite izaći u narednom roku (junskom ili nekom drugom). Polaznik po zakonu ima pravo da se školuje najduže 3 školske godine.  Polaznici koji nemaju ništa polagati za prvi razred(vjerovatno su ranije pohađali Medic.školu) prijavit će ispite za drugi razred.

Novi polaznici uplaćuju ispite po novom cjenovniku koji im je predočen na rješenju o priznavanju ispita, a koje su dobili u školi.  Dakle, uplaćujete ispite za jedan razred (koliko već ste planirali:1,,2,3 ispita),zatim  plaćate ispitni rok (20 KM) i prijavu po ispitu(5 KM).

Npr.ako za prvi razred želite prijaviti higijenu, anatomiju, zdravstvenu njegu i latinski jezik, to je 3 predmeta po 30 KM=90 KM, latinski je s pismenim-35 KM, troškovi ispitnog roka 20 KM,  i prijava po predmetu (4 predmeta po 5 KM =20) saberete sve ukupno 165KM  . Staviti ovaj iznos na  jednu uplatnicu. Ne posebno. Sve na jednu može. Predmeti koji imaju pismeni i usmeni dio su:bosanski/engleski/njemački/latinski jezik, fizika, matematika. Ostali predmeti polažu se samo usmeno.

Uplatnice za ispite ćete ponijeti sa sobom na VAŠ PRVI ispit koji vam bude sljedovao(ili ranije ako dogovorite s razrednikom), i nećete bez uplatnice  moći pristupiti ispitu. Uplatnice ćete predati profesoru koji je zadužen za vašu grupu, saznat ćete blagovremeno njegovo/njeno ime i prezime.

PODACI ZA  UPLATU:

IME I PREZIME ________________

SVRHA UPLATE: Uplata za ispite i ispitni rok april 2018.

PRIMALAC : budžet TK
RAČUN PRIMAOCA: 1321 000 256 0000 80
VRSTA PRIHODA: 722631
OPĆINA: 094
POZIV NA BROJ:  O C 7022  ( idu slova “o i c” na početku ovdje, nisu brojevi !!)
BUDŽETSKA ORGANIZACIJA: 240 30 19

Informacija o upisu u prvi razred Srednje medicinske škole Tuzla

Obavještavamo sve svršenike osnovnih škola koji su potencijalni kandidati za upis u prvi razred Srednje …

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *