Ponedjeljak , lipanj 25 2018
Početna / Dešavanja / Sve moje sveske su ispisane-novi video

Sve moje sveske su ispisane-novi video

Naši učenici, pod mentorstvom dr.Omazić Muhameda, napravili su još jedan muzički video koji će vas, vjerujemo,oduševiti. Muziku i tekst za video”Sve moje sveske su ispisane” potpisuje dr.Omazić Muhamed, montaža Ilijas Jahić, glas Šejla i Emina. Spot je sniman  u Medicinskoj školi Tuzla, te na  lokalitetu šetališta Slana Banja Tuzla i Bingo City Center Tuzla. U spotu se pojavljuju učenici i profesori naše škole.

Video možete pogledati klikom na link ispod. Uživajte !! 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=m12Op7OvZpg&feature=share

 

O Mirsad Alić

Pročitajte i ovo

Informacija o upisu u prvi razred Srednje medicinske škole Tuzla

Obavještavamo sve svršenike osnovnih škola koji su potencijalni kandidati za upis u prvi razred Srednje …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *