Ponedjeljak , ožujak 25 2019
Početna / Dešavanja / Sve moje sveske su ispisane-novi video

Sve moje sveske su ispisane-novi video

Naši učenici, pod mentorstvom dr.Omazić Muhameda, napravili su još jedan muzički video koji će vas, vjerujemo,oduševiti. Muziku i tekst za video”Sve moje sveske su ispisane” potpisuje dr.Omazić Muhamed, montaža Ilijas Jahić, glas Šejla i Emina. Spot je sniman  u Medicinskoj školi Tuzla, te na  lokalitetu šetališta Slana Banja Tuzla i Bingo City Center Tuzla. U spotu se pojavljuju učenici i profesori naše škole.

Video možete pogledati klikom na link ispod. Uživajte !! 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=m12Op7OvZpg&feature=share

 

O Mirsad Alić

Pročitajte i ovo

Obavijesti za vanredne polaznike (27.feb.2019.)

Obavještavamo polaznike obrazovanja odraslih naše škole koji su se prijavili na spisak za obavljanje prakse …

Odgovori