Petak , travanj 20 2018
Početna / Dešavanja / Obavijest za sve VANREDNE UČENIKE

Obavijest za sve VANREDNE UČENIKE

Datum: 22.12.2017.

Obavijest za sve vanredne učenike

U ovom tekstu su važne obavijesti za sve vanredne polaznike, kako za stare upisane, tako i za one koji su tek predali dokumente za upis. Molimo pročitajte cijeli tekst do kraja.

Obavještavamo kandidate koji su predali dokumente za upis u školovanje odraslih po konkursu od 04.12.2017. da su SVI ispunili uslove za prijem u školu, te će u narednom periodu moći obaviti prekvalifikaciju zanimanja u našoj ustanovi. Zbog većeg broja prijavljenih kandidata i nemogućnosti pravovremenog organizovanja instruktivne nastave za januarski rok 2018., novoupisani kandidati će prvi ispitni rok imati u aprilu 2018.god. Sama instruktivna nastava traje blizu mjesec i po,  i zakonski  je obavezna, te je ne možemo realizovati do januarskog roka 2018. Do polovine januara 2018. novoupisani kandidati će dobiti rješenja u kojima se nalazi spisak predmeta koje moraju polagati, cijena i ostali detalji školovanja. Nakon uručenja rješenja, cjenovnika i ostalih detalja, kandidati imaju obavezu da se odluče da li prihvataju uslove i nastavljaju školovanje.

Što se tiče svih ostalih STARIH upisanih kandidata, koji nisu završili školovanje, oni će  od 03.01.2018. imati obavezu uplatiti  obnovu  upisa za školsku 2017/18. i naravno svoj iznos za broj prijavljenih ispita za januar 2018. plus troškovi ispitnog roka. Cijene su uobičajene one  po starom cjenovniku koje su i bile.  NAPOMENA: Ispite i  ispitni rok platiti na jednu uplatnicu, a obnovu šk.godine na posebnu uplatnicu (svrha: Uplata upisnine školska 2017/18.)

PODACI ZA UPLATU SU UVIJEK ISTI:

ME I PREZIME ________________
SVRHA UPLATE:
PRIMALAC : budžet TK
RAČUN PRIMAOCA: 1321 000 256 0000 80
VRSTA PRIHODA: 722631
OPĆINA: 094
POZIV NA BROJ: O C 7022 (pazite  idu slova “o i c” na početku ovdje, nisu brojevi !!)
BUDŽETSKA ORGANIZACIJA: ‎240 30 19

Stari kandidati koji nisu planirali izaći na ispite u januaru, možda niti na idućim rokovima, a čitaju ovu obavijest, također su dužni izvršiti uplatu upisnine. Ako to ne urade do 5.febr. 2018. smatraćemo da su napustili školovanje, te ih izbrisati iz matične knjige.

Redovno pratite obavijesti na web sajtu škole i na FB grupi vanrednih učenika  https://www.facebook.com/groups/223326711196796/

Raspored ispita za januarski rok objavićemo blagovremeno. Ispite planiramo od 15.1.2018. Objavićemo na vrijeme. Molimo samo redovno se informišite.

Također, kandidati koji su tek predali dokumente za upis, dužni su redovno pratiti informacije jer ćemo ih putem web sajta škole pozvati u školu da dođu po rješenje.

Predaja maturskih radova za aprilski rok 2018.

Polaznici obrazovanja odraslih koji maturiraju u aprilskom roku 2018. moraju donijeti dva primjerka maturskog rada …

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *