Petak , kolovoz 17 2018
Početna / Dešavanja / Prvi Kampus srednjih medicinskih škola TK

Prvi Kampus srednjih medicinskih škola TK

JU  Srednja medicinska škola Tuzla domaćin je „Prvog KAMPUS-a srednjih medicinskih škola Tuzlanskog kantona“  koji se realizira pod pokroviteljstvom Federalnog ministarstva obrazovanja i nauke 1. i 2. 12.  2017. godine sa početkom u 12:00 sati.

„Prvi KAMPUS srednjih medicinskih škola Tuzlanskog kantona „ je dvodnevna sportsko-kulturno-umjetničko-zdravstvena aktivnost koncipirana na principu razmjene učenika i smještaja po porodicama u saradnji sa Vijećem učenika i Vijećem roditelja .

Sadržaji i aktivnosti KAMPUSA su sljedeće:

1. Takmičenje mješovitih M/Ž timova u odbojci 4:4 ( 2 M i 2 Ž člana tima)
  2. Takmičenje mješovitih M/Ž timova u basketu 3:3 ( 2 M i 1 Ž član tima)
  3. Takmičenje u pružanju prve pomoći 6 članova tima ( 3M i 3Ž po mogućnosti)
  4. Takmičenje mješovitih M/Ž timova u „IGRAMA BEZ GRANICA NA ZATVORENOM BAZENU HOTELA   Tuzla  4:4 ( ovi timovi se formiraju od timova za odbojku,basket i prvu pomoć)
  5. Likovna kolonija ( max. 2 učesnika)
  6. Literarni rad ( 1 učesnik)

Ekipu jedne škole predstavlja tim od max. 16 učenika i jednog  profesora.

Cijeli tekst pozivnice ( odnosi se samo na medicinske škole TK)  možete preuzeti klikom na >POZIVNICA<

Obavijest vezano za obavljanje prakse(vanredni polaznici)

Obavještavamo polaznike koji su se uredno registrovali za obavljanje praktičnog dijela zdravstvene njege za 3. …

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *