Petak , kolovoz 17 2018
Početna / Dešavanja / PROTOKOL O POSTUPANJU U SLUČAJEVIMA NASILJA NAD DJECOM

PROTOKOL O POSTUPANJU U SLUČAJEVIMA NASILJA NAD DJECOM

JU Srednja medicinska škola u Tuzli pokrenula je niz aktivnosti za stvaranje uslova za sigurno i zdravo odrastanje.
Jedna od njih je i implementacija PROTOKOLA O POSTUPANJU U SLUČAJEVIMA NASILJA NAD DJECOM I MEĐU DJECOM. Za uspješnu realizaciju ove aktivnosti zaduženi su pedagog škole, razrednici i učenici. Kako bi implementacije navedenih aktivnosti bila uspješna, zadužene osobe mogu koristiti neke od sljedećih materijala:
– Protokol o postupanju u slučajevima nasilja nad djecom i među djecom u Tuzlanskom kantonu
– Smjernice za postupanje u slučajevima nasilja među djecom u Bosni i Hercegovini
– Priručnik za nastavnike – 0% tolerancije nasilju u školi
Dokumente  u vezi sa navedenim protokolom    možete preuzeti na sljedećim linkovima ispod:
Mirza Jahić, pedagog škole

Obavijest vezano za obavljanje prakse(vanredni polaznici)

Obavještavamo polaznike koji su se uredno registrovali za obavljanje praktičnog dijela zdravstvene njege za 3. …

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *