Petak , svibanj 25 2018
Početna / Dešavanja / Posjeta “Američkom kutku” u NU Biblioteka Tuzla

Posjeta “Američkom kutku” u NU Biblioteka Tuzla

Dana 31.10.2017. godine učenici I ,II ,III i IV-ih razreda posjetili su Američki kutak u Univerzitetskoj biblioteci u Tuzli u pratnji profesorica Lejle Kusturice Divjak i Selme Mujanović gdje je u periodu od 18:00-20:00 h  obilježen Halloween.

Učenici su na zabavan način dali i svoj doprinos zabavi.Imali su priliku slušati razne prezentacije na engleskom jeziku  kako o historijatu samog praznika tako i o običajima vezanim za Halloween.Pisali su strašne priče,plesali te se družili sa učenicima iz drugih škola.

U prilogu izvještaja se nalazi i par slika zabilježenih tokom posjete Američkom kutku.

Glossa – centar za njemački jezik Tuzla i JU Srednja medicinska škola Tuzla: potpisana saradnja

Glossa – centar za njemački jezik Tuzla i JU Srednja medicinska škola Tuzla su potpisali poslovno-tehničku saradnju. Glossa …

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *