Četvrtak , rujan 20 2018
Početna / Dešavanja / Izbor maturskih tema, januarski rok 2018. VANREDNI učenici

Izbor maturskih tema, januarski rok 2018. VANREDNI učenici

Izbor maturskih tema za polaznike koji su ispunili uslove za pristup maturskom ispitu u januarskom roku 2018. obaviće se u srijedu 1.11.2017. (kandidati sa prezimenima A-H)  i četvrtak 2.11. 2017. (kandidati sa prezimenima I – Ž), oba termina izbora tema su od 16:00 –  16:30, sačekati profesore  u prizemlju škole.  DOLAZAK OBAVEZAN !! Ako iz nekog (opravdanog) razloga ne možete doći na izbor tema, morate nam javiti ko će doći umjesto vas (ime i prezime njegovo/njeno).

Molimo vas ponesite  hemijsku olovku. Ne nama na poklon, nego da imate čime pisati.   🙂

Sva dodatna pitanja ako imate moći ćete postaviti lično profesoru tog dana.

Vidimo se uskoro !!

POČINJE školska 2018/19.

Molimo pročitajte cijelu vijest do kraja. Svim učenicima i zaposlenicima škole želimo sretan i uspješan …