Četvrtak , rujan 20 2018
Početna / Dešavanja / Zlatne medalje za naše učenike

Zlatne medalje za naše učenike

Učenici Srednje medicinske škole Tuzla,osvojili su zlatne medalje u Beogradu i Mostaru. Naši učenici 4.j postali su ponos naše škole.

27.9.2017. Smajl Mehmedović je u kategoriji  U21 seniori,-76 kg,osvojio  prvo mjesto u karateu na takmičenju u Mostaru, dok je,Semir Mahmutović aktuelni prvak  Federacije u judo-u,osvojio prvo mjesto na Međunarodnom turniru ”Beograd Open”,u kategoriji seniora U23,-90kg.8. 10. 2017.

Ali ovo je samo dio njihovih dostignuća,jer su učestvovali na raznim takmičenjima kao što su:Francuska,Slovenija,Hrvatska,Austrija,Rumunija, te mnogobrojni turniri unutar Bosne i Hercegovine,gdje su osvajali medalje i time osvjetlali svoj crni pojas.

O Mirsad Alić

Pročitajte i ovo

POČINJE školska 2018/19.

Molimo pročitajte cijelu vijest do kraja. Svim učenicima i zaposlenicima škole želimo sretan i uspješan …

Odgovori